LASEROVÉ & KOSMETICKÉ CENTRUM

Privátní chirurgická ambulance MUDr. Jiří David

Alexandritový laser CANDELA GentleLASE

  • epilace
  • odstranění metličkových žilek na nohou a tvářích
  • odstranění pigmentových a stařeckých skvrn
  • odstranění solárních pigmentací
  • odstranění hemangiomů
  • odstranění některých druhů vrásek

Laserová epilace

K laserové depilaci používáme nejmodernější výkonný laser Candela GentleLase, USA, jeden ze dvou laserů schválených FDA USA k trvalé depilaci. Je to velmi výkonný laser, vybavený jako jediný dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž šetří kůži, mírní citlivost zákroku, minimalizuje zarudnutí ošetřené oblasti a současně umožňuje použít vyšší energie při zákroku.

Účinek - Působí na pigment chloupku, jehož prostřednictvím ničí vlasovou cibulku. Působí však jen v růstové fázi, v které se nachází jen část chloupků, proto je nutné ošetření opakovat (dle množství a síly chloupků 4-7x). Bez rizika jizvení, popálení či většího poškození kůže. Největší účinek - světlá pleť, tmavé chloupky - na šedé a bílé chloupky je bez účinku.

Před výkonem - Neopalovat - není vhodná výrazně opálená pokožka. Chloupky musí být vyrostlé minimálně 1mm nad povrch kůže - nevytrhávat chloupky. Nutné vyšetření lékařem.

Vlastní výkon - Vzhledem k použití dynamického chlazení minimální bolestivost. U depilace citlivých lokalit (intimní partie, třísla) lze použít znecitlivující mast. Při ošetření velkých ploch lze použít celkovou anestesii či analgosedaci.

Po výkonu - Ošetřené místo může být několik dnů zarudlé. Do 1 týdne po ošetření se doporučuje vyvarovat se intenzivního slunění a dále používat krémy s vysokými faktory SPF 50.

Laserové odstranění pigmentových lesí

Výkonný laser Candela GentleLase, USA, se používá k odstranění některých pigmentových lesí - sluneční pihy, lentigo, vrozená znaménka typu bílé kávy.

Před výkonem - V některých případech je vhodné vyšetření dermatologem.

Zákrok se provádí - 1-2 (někdy i víckrát dle velikosti a charakteru lese).

Po výkonu - Může být zarudnutí, stroupek ev. puchýř, vlastní změna lese je postupná. Po výkonu chránit 6-8 týdnů před sluncem, používají se krémy s ochranným faktorem SPF 50.

Laserové odstranění žilek, teleangiektasií a jiných cévních lesí

Používáme výkonný laser Candela GentleLase, USA, s dynamickým chlazením. Laserový paprsek působí koagulaci krevního barviva, tím uzavření rozšířených žilek. Působí na žilky do šířky 1,2-1,5 mm, dále na hemangiomy , naevus flammeus - tzv. oheň.

Před výkonem - Nedoporučuje se opalování.

Výkon - Výkon je vnímán jako malé štípnutí či pálení, lze použít i anestetickou mast, vzhledem k různé hloubce uložení je často nutné opakování výkonu. Při větší ploše zákroku je možná analgosedace.

Po výkonu - Po vákonu se oblast zákroku chladí, 1-2 měsíce se nedoporučuje sportovní zátěž při zákroku na dolních končetinách, někdy je vhodná i komprese pomocí elastických punčoch.

Výkony

PÉČE O TĚLO

 Moderní léčebné a kosmetické zákroky v bezpečí zavedené chirurgické ambulance.

plet.png

PLEŤ, RTY A VRÁSKY

Nabízíme množství moderních metod péče o pleť, vypnutí a omlazení pleti, odstranění vrásek, jizev, pigmentací, drobných žilek a výrůstků, mimických vrásek, léčbu nadměrného pocení...

Jak na péči o pleť, rty a vrásky

postava.png

CELULITIDA A POSTAVA

Nabízímě několik léčebných postupů pro léčbu celulitidy, modelaci těla a odbourání tuků...

Více o odbourání tuků

epilace.png

LASEROVÁ EPILACE

Laserová epilace je trvalou metodou, která vám pomůže odstranit nežádoucí chloupky. Odpadne tak nutnost opakovaného odstraňování chloupků...

Více o laserové epilaci

zily.png

KŘEČOVÉ ŽÍLY

Důvod k odstranění varixů je nejen estetický, ale i zdravotní. Plastická chirurgie přináší několik postupů k jejich odstranění...

Informace o odstranění varixů

Aktuality

Archív